FXChoice
نام بروکر
FXChoice
خدمات به ایرانیان
سال تأسیس
2010
دفتر مرکزی
بلیز
حداقل واریزی
۱۰۰ دلار
حداکثر لوریج
۱:۲۰۰
پلتفرم‌های معاملاتی
MT4, MT5
پشتیبانی فارسی
کپی تریدینگ
حساب اسلامی
اجازه اسکالپ

Zuluboss exclusive reviews

 

بالاترین سطح رضایتمندی مشتریان در دنیا !
بله اشتباه مطالعه نکردید! در سطح کل دنیا.
یعنی بالاتر از بروکر های تراز اولی مانند: Onda IC markets، و حتی Pepperstone سند این ادعا هم نظرات مخاطبان و مشتریان این بروکر در سایت معتبر Forexpeacearmy با بیش از یک دهه سابقه در زمینه بررسی بروکرها است.
هر بروکر بر اساس درجه رضایت مندی مشتریانش از طرف این سایت ستاره یا امتیاز دریافت مینماید و امتیاز کارگزاری Fxchoice یکی از بالاترین امتیازها در بین تمامی بروکرهای دنیا است!
امتیاز و ستاره دریافتی Fxchoice از مشتریان عدد 3.9 است و کارگزاری Fxchoice با این امتیاز، در رتبه ششم در لیست بروکرهای دنیا که چیزی حدود 1650 عضو دارد قرار میگیرد، که رتبه فوق العاده بالایی است و تا کنون هیچ بروکری با چنین امتیازی با مارکت ایران همکاری نداشته است.
با توجه به مطالب فوق، این کارگزاری از خودکار نیز در خصوص آیتم “حسن سابقه” بالاترین امتیاز ممکن یعنی “بسیار عالی” را دریافت می نماید.
نمایش بیشتر
بررسی قدرت مالی بروکر Fxchoicer
زمانی که صحبت از بنیه و قدرت مالی یک بروکر به میان می آید، عوامل متفاوتی می بایست مورد کاوش قرار بگیرد، زیرا هیچ لیست مشخصی در دنیا وجود ندارد که در آن رتبه بروکرها بر اساس بنیه مالی آنها نوشته شده باشد و می بایست بر اساس یک سری نشانه ها، به میزان بنیه و قدرت مالی یک بروکر در مارکت فارکس پی برد.
یک از این نشانه ها، میزان سابقه فعالیت کارگزاری است. هر میزان، سابقه فعالیت یک بروکر بیشتر باشد و این سابقه با رضایت مندی مشتریان همراه باشد، نشانه ای است در خصوص بنیه مالی قدرتمند آن کارگزاری. زیرا این مسئله نشانگر این است که اولا بخش ریسک منیجر بروکر در طی این سالها به خوبی عمل کرده است و ثانیا بروکر قدرت مالی کافی برای پرداخت سودهای مشتریان خود را داشته است.
در مورد Fxchoice نیز با توجه به سابقه ده ساله کارگزاری و سطح بالای رضایت مندی مشتریان، میتوان تا حدود زیادی نسبت به بنیه مالی قدرتمند آن امیدوار بود.
یکی از نکات دیگری که در مورد بررسی وضعیت مالی کارگزاری Fxchoice می بایست به آن اشاره نماییم، فعالیت مشتریان آمریکایی با این کارگزاری است.
همان طور که می دانید بروکرهای معدودی در دنیا هستند که به مشتریان امریکایی ارائه خدمات میکنند و Fxchoice یکی از آن بروکرهاست. از آنجایی که بروکرهای بسیار قدرتمندی مانند Mbtrading یا Trade station به مارکت امریکایی ارائه خدمات می نمایند، بروکرهای رقیب مانند Fxchoice می بایست درجه قابل قبولی از قدرت بنیه مالی را به مشتریان این کشور ارائه کنند تا معامله گران این کشور که همواره به بهترین کارگزاری ها دسترسی دارند، حاضر شوند با بروکر دیگری اقدام به فعالیت نمایند.
بنابراین با توجه به نکاتی که ذکر شد، بروکر Fxchoice نمره قابل قبولی را در خصوص بنیه مالی از ما دریافت مینماید و رتبه “خوب” را به خود اختصاص می دهد.
بررسی رگوله ها و مجوز های بروکر FXchoice

رگولاتوری IFSC

از کشور بلیز و رگولاتری IFSC به شماره لایسنس 000067/164 دریافت رگوله نموده است .

کمیسیون بازار های مالی

هدف از تشکیل این کمیسیون بررسی و حل و فصل اختلافات ، در صنعت خدمات مالی و بازار های فارکس می باشد

انجمن ملی ارائه دهندگان فارکس

عضویت در انجمن ارائه دهندگان خدمات مارکت فارکس.
بروکر Fxchoice در حال حاضر تحت رگولاتری بلیز (IFSC) و با شماره لایسنس: (Licence number:000067/164) به مشتریان خود در سراسر دنیا ارائه خدمات می نماید.
نکته مهم در خصوص بحث رگولاتری در بروکر Fxchoice این نکته است که کارگزاری Fxchoice مشتریان ایرانی را نیز دقیقا تحت همان رگولاتری ای که از طریق آن به مشتریان بین المللی خود ارائه خدمات می نماید، پوشش می دهد.
این بروکر علی رغم برند بزرگ و سابقه ده ساله ای که دارد به دلیل سیاست های خاص خود و احتمالا به دلیل ارائه خدمات به مشتریان امریکایی، تاکنون تمایلی برای دریافت رگولاتری های بزرگ مثل FCA یا ASIC را نداشته است و با توجه به داشتن یک رگولاتری آفشور از خودکار رتبه “متوسط” را در این خصوص دریافت می نماید.
نمایش بیشتر
بررسی انواع حساب ها در بروکر آلپاری

Classic

$100حداقل دپازیت
حداکثر لوریج 1:200
اسپرد شناور از ۰.۵ پیپ
حساب اسلامی : دارد
کمیسیون : ندارد
استاپ اوت: ۱۵٪

Pro

$100حداقل دپازیت
حداکثر لوریج 1:200
اسپرد شناور از ۰ پیپ
حساب اسلامی : دارد
کمیسیون ۷ دلار در هر لات
استاپ اوت: ۲۰٪
بررسی پلتفرم های معاملاتی بروکر FXchoice
کارگزاری Fxchoice دارای دو نوع حساب تحت نام های حساب کلاسیک و پرو می باشد. حساب کلاسیک تنها دارای اسپرد بوده و حساب پرو ترکیبی از اسپرد و کمسیون را دارا می باشد.
هر دو اکانت دارای اگزکیوشن By market بوده و دارای حداقل اردرگذاری 0.01 لات می باشند.
یکی از مزایای اکانت های این کارگزاری، پایین بودن درصد کال مارجین و استاپ اوت می باشد که به ترتیب زیر است:
Margin call 25%
Stop out 15%
ماکزیمم لوریج قابل دریافت در کارگزاری Fxchoice در هر دو اکانت 1:200 می باشد و امکان دریافت لوریج بالاتر وجود ندارد که البته این موضوع باعث کاهش ریسک معامله گر خواهد شد.
امکان استفاده از پلتفرم5 MT در حساب پرو در این بروکر وجود دارد و حساب کلاسیک تحت پلتفرم4 MT ارائه می شود.
بنابر تجربه مشتریانی که در دنیا در طی ده سال گذشته از این اکانت ها استفاده نموده اند، یکی از مناسب ترین بروکرها جهت اجرای اکسپرت بوده است و معامله گران زیادی این کارگزاری را برای این منظور تا کنون انتخاب کرده اند.
یکی از نکاتی که ما برای امتیاز دهی به وضعیت پلتفرم یک بروکر مورد توجه قرار می دهیم، میزان رضایت یا عدم رضایت مشتریان در طی سالهای گذشته می باشد که یکی از بهترین منابع جهت دستیابی به این نظرات سایت fpa می باشد. طبق نظرات ثبت شده در این سایت، بروکر Fxchoice یکی از کمترین شکایت ها در زمینه وضعیت پلتفرم مانند شدوهای غیر عادی، تغییرات غیرعادی اسپرد، اسلیپیج های غیر عادی و … را در بین تمامی بروکرها داشته است.
بر اساس تست های انجام شده، سرعت اجرای Order ها در پلتفرم این بروکر در وضعیت خوبی قرار دارد و برای انجام معاملات اسکلپ مناسب ارزیابی می شود.
با توجه به موارد فوق و سایر نکات فنی که در زمان تست توسط کارشناسان ما مورد توجه قرار گرفته است، این بروکر از لحاظ وضعیت پلتفرم رتبه ” خوب” را به خود اختصاص داده است.
نمایش بیشتر
مبتدی